Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Канадський дуб росте на території, де вода не застоюється в ґрунті. У природних умовах проживання його можна зустріти в Північній Америці (північніше 35 паралелі) і до Канади, а також у наших Карпатах.


Біологічна характеристика
Канадський дуб відноситься до сімейства букові і входить в секцію червоні дуби.
Висота дорослого дерева – близько 25 метрів. Гостролистий дуб має кулясту і густу крону, а саме дерево струнке. Воно має гладку, тонку кору, а якщо дерево старе, то кора розтріскується.
Колір молодих пагонів – рудувато-повстяний, а однорічні пагони червоно-бурого кольору, гладкі. У дуба листя мають глибокі виїмки, вони блискучі і тонкі, довжиною 15-25 см. З кожної сторони листа є 4-5 лопаті загострені. Листя червоного дуба під час розпускання червонуваті, у літній період вони темно-зелені, а восени, перед тим як опадати, листя стають червоними і буро-коричневими.

Канадський дуб цвіте в той же час, коли розпускаються листя. У жолудів куляста форма, а їх діаметр — до 2 см. Дерево плодоносити дуже рясно і стійко з віку 15-20 років. Оскільки жолуді не проростають до весни, білки ховають їх у своїх запасах на зиму. Північний дуб вимагає середньої кількості світла, також він морозостійкий. Дерево стійке до великих вітрів і не вимогливе до родючості ґрунту. Воно прекрасно переносить кислу реакцію ґрунту, але не витримує вологих і вапняних ґрунтів.
Канадський дуб стійкий до багатьох хвороб і має значні фітонцидні властивості.
Дуже часто це дерево використовують в дизайні, оскільки високо цінується за свою здатність високого захисту від шуму. Тому часто їх висаджують в житлових масивах і вздовж автомагістралі. Також дуб гостролистий прекрасно підходить для організації вітрозахисту.

Паркет червоного дуба
Паркет з червоного дубу у своїй якості майже не відрізняється від якостей нашого, вітчизняного дуба. Канадський дуб також міцний, довговічний. Однак, кандський дуб вважається більш цінною породою дерева. Його називають еталоном серед інших дерев при визначенні міцності.
Канадський дуб прекрасно піддається машинному обробленю. У разі використання в деревині шурупів і цвяхів, не виникає ніяких труднощів, але, все ж, рекомендують проводити попереднє просвердлення. Деревина канадського дуба прекрасно піддається поліруванню. Його можна обробляти за допомогою різних барвників, поліруючих засобів. Але не забувайте, що деревина сохне повільно.
Потрібно відзначити, що паркет червоного дуба виглядає елегантніше багатьох інших порід деревини. Завдяки притаманному їй рожевому відтінку і красивій текстурі вона користується популярністю серед багатьох цінителів.
Гостролистий дуб широко використовується для прикраси інтер'єру. З цього дерева виходять прекрасні двері, меблі, прикраси для стелі і різні елементи декору.

Канадський дуб паркет
Особливою популярністю користується паркетна дошка, виготовлена з деревини червоного дуба. Вона славиться своєю високою якістю: красивим малюнком, точною геометрією, довговічністю і точністю.
Варто відзначити, що паркетна дошка з деревини канадського дуба стійка до впливу зовнішнього середовища, оскільки вона чудово зберігає тепло, невибаглива і практична. Якщо паркет червоного дуба добре оброблена, вона не боїться вологи. З роками колір паркетної дошки стає ще красивіший — набуває золотистий колір.
Також паркет канадського дуба користується популярністю завдяки своїм терапевтичним властивостям – вона володіє приємним ароматом діброви. В результаті такої дії, приміщення стає не тільки красивим, але і цілющим.

Останнім часом все більшою популярністю користуються віники з канадського дуба. Вони відрізняються високою гнучкістю і міцністю.

Паркет Канадський дуб Паркет Канадський дуб