Магнат

 Пропонуємо Вам купити ламінат MAGNAT- новинку на вітчизняному ринку оздоблювальних матеріалів, який випускається на сучасному китайсько-німецькому заводі . Це новий вид товару, хіт 2017 року! Унікальна колекція включає 7 декорів природних відтінків деревини та сучасні матеріали. Тиснення і округла фаска дає можливість досягти ефект вигляду підлоги ніби із справжньої деревини.
Завдяки розкішному зовнішньому вигляду ламінат "MAGNAT" впевнено завойовує ринок споживачів. Окрім вишуканого дизайну перевагами ламінату "MAGNAT" виступає 33 клас стійкості до стирання. Це означає, що його можливо використовувати як в житлових, так і в комерційних помешканнях, навіть при великих навантаженнях підлога прослужить дуже довго. Гарантійний термін ламінату MAGNAT складає 20 років.
Завдяки тому, що товар ми отримуємо безпосередньо від виробника, ви маєте можливість купити ламінат MAGNAT за найпривабливішими цінами. Купити ламінат дешево можливо, звернувшись до нашого магазину
Cалон паркету у м.Львів, за адресою вул.Городоцька 367, або замовити ламінат безпосередньо на нашому сайті Cалон паркету. Працівники компанії із задоволенням ознайомлять Вас із цінами на ламінат і проконсультують стосовно вибору.

Виробник:
310 грн.
290 грн.
Ламінат Магнат Дуб Аляска створить у вашому приміщенні неймовірну атмосферу спокою та релаксу.
310 грн.
290 грн.
Ламінат Магнат Дуб Заракпатський це класика. Таке поєднання присутнє у всьому і дизайн інтер'єру не виняток. Відтінок дуже стриманий і лаконічний. У строгих інтер'єрах буде особливо вдало виглядати.
310 грн.
290 грн.
Ламінат Магнат Дуб Канг виглядає дуже благородно і вкрай стильно.
310 грн.
290 грн.
Ламінат Магнат Дуб Мічиган завдяки унікальному відтінку впишеться абсолютно в будь-який інтер’єр.
310 грн.
290 грн.
Ламінат Магнат Дуб Сафарі ідеально підійде для того, щоб оформити спальню або, до приміром, вітальню.
310 грн.
290 грн.
Ламінат Магнат Дуб Скельський для тих хто прагне отримати благородний інтер’єр, від якого так і віє спокоєм.
310 грн.
290 грн.
Ламінат Магнат Дуб Торонто прекрасно виконуює свою основну функцію і привносить в інтер’єр жвавість і затишок.
Copyright www.maxx-marketing.net