Egger

   Якщо ви бажаєте купити ламінат, то пропонуємо вам звернути увагу на продукцію компанії Egger. Це найвідоміший виробник покриття для підлоги в Європі, який зарекомендував себе лише з гарної сторони і користується попитом в багатьох країнах світу.
Переваги ламінату 
Egger:
    Особлива технологія виробництва втілює сучасні техніки, завдяки цьому споживачі можуть купити ламінат дешево. Технологія передбачає посилення конструкції плит, які є основою для ламінату, це дає можливість забезпечити високу міцність підлоги та довгий строк її експлуатації. 
     Завдяки великому асортименту та різноманіттю модельного ряду, ви зможете втілити в реальність свої найсміливіші забаганки. А добре розвинена логістична структура компанії робить можливим придбання ламінату в багатьох містах України. Тож, якщо ви бажаєте купити ламінат Львів відкриває великі можливості та пропонує консультацію спеціалістів та рекомендації щодо монтажу. До речі, особлива техніка монтажу ламінату не передбачає використання клею, а поверхня в готовому вигляді нагадує монолітну плиту. 
      На заході країни також можна придбати якісний ламінат Тернопіль став один з багатьох міст, де неймовірними темпами росте популярність продукції компанії. 
Представництво компанії 
Egger — ламінат Київ має велику кількість гарних відгуків від звичайних покупців та великих компаній забудовників. Завдяки своїм характеристикам ламінат Egger може використовуватись як в житлових будинках, так і в офісних приміщеннях. Ціни на ламінат є добрим співвідношенням якості, простоти монтажу та легкості у використанні.

Виробник:
299 грн.
265 грн.
Ламінат Egger Дуб Амьен світлий - головний плюс такого відтінку - у ньому максимально активізується робота мозку.
299 грн.
265 грн.
Ламінат Egger Дуб Ахензее може прикрасити вітальню на іть у похмурий день і зробити спальню затишною, теплою і світлою.
280 грн.
245 грн.
Ламінат Egger Дуб Бардоліно даний відтінок здатний дарувати людям гармонію і відпочинок.
299 грн.
240 грн.
Ламінат Egger Дуб Бомонт натур не здатний викликати негативних емоцій у людини, він створює відчуття спокою і стабільності
280 грн.
245 грн.
Ламінат Egger Дуб кольмарський може стати справжньою паличкою-виручалочкою, адже він чудово поєднується з більшістю кольорів і прекрасно підходить під будь-який стиль.
280 грн.
245 грн.
Ламінат Egger Дуб кортінa дуже популярний в дизайнерських ідеях створення різноманітних інтер’єрів і стильових напрямів.
299 грн.
265 грн.
Ламінат Egger Дуб кортіна білий нейтральний і не впливає на теплове сприйняття інтер'єру.
280 грн.
245 грн.
Ламінат Egger Дуб котедж білий в інтер’єрі є самим універсальним в плані ламінованого покриття.
299 грн.
265 грн.
Ламінат Egger Дуб Лівінстон коричневий вкрай спокійний, він не дратує і не відволікає.
280 грн.
245 грн.
Ламінат Egger Дуб лофт білий може стати фоном для інших відтінків або виступити самостійним кольором.
299 грн.
265 грн.
Ламінат Egger Дуб Нордланд світлий в інтер’єрі створює відчуття чистоти і гармонії.
299 грн.
265 грн.
Ламінат Egger Дуб паркетний jсобливо добре впишеться в класичний інтер'єр, але якщо прикласти деякі зусилля, ви зможете використовувати його в стилі хай-тек, модерн, бароко і будь-якому іншому.
Copyright www.maxx-marketing.net