Паркет

Виробник:

Паркет

Паркетна дошка - традиційне і завжди модне покриття для підлоги, зроблене з натуральної деревини. Підлога, покрита паркетною дошкою, має благородну зовнішність і унікальний натуральний малюнок. Класичний варіант дошки - трьохшаровий, але зараз багато брендів пропонують матеріали, зроблені з двох шарів. У кожного варіанту - свої переваги. Ми пропонуємо паркет Львів від перевірених виробників, з офіційною гарантією і доставкою. А ще в асортименті є матеріали, необхідні для укладання паркету і його обробки.

З чого складається якісний паркет?

На паркет ціна залежить від декількох факторів:

  • бренд і країна виробництва;
  • матеріали в основі;
  • додаткова обробка;
  • вид покриття (лак, олія, віск);
  • кількість шарів;
  • конструктивні особливості (наприклад, наявність фаски, тип замків і т.п.).

Зараз можна купити паркет у Львові двох типів: тришаровий та двошаровий. Окремою категорією є одношаровий паркет, що за властивостями нагадує цільну масивну дошку. В основу тришарового матеріалу входять:

  • верхній шар, який виконує робочо-декоративні функції. Зазвичай це шпон деревини цінної породи товщиною від 0,5 до 6 мм;
  • середній - ламелі деревини листяних або хвойних порід. Слугує амортизатором та є основою для замкової системи;
  • нижній - зазвичай це лист фанери, який є основою та фіксує ламелі у середньому шару.

Сучасний двошаровий паркет складається з шарів клеєної фанери з листяних порід деревини. Систему замків розташовують , використовуючи за основу нижній шар матеріалу.

Секрети вибору якісного паркету

Якщо ви вирішили паркет купити, в першу чергу можете звернутися до нас: ми допоможемо з вибором, враховуючи ваші побажання та особливості кімнати. Якщо ви обираєте самостійно, вам варто враховувати селекічю дошки, вид покриття, обробку поверхні, фаску, тип з'єднання та інші тонкощі.

Наприклад, на паркет дубовий ціна найбільш оптимальна: дубова поверхня, оброблена лаком, коштує відносно недорого. Дорожче треба буде заплатити за поверхні з ексклюзивних порід деревині за та олійно-воскове пркриття. Фаска - елемент, що візуально виділяє кожну дошку підлоги. Він особливо не впливає на вартість матеріалу.

Ми продаємо дубовий паркет з доставкою. Пропонуємо достатній асортимент та реалізуємо всі необхідні супутні матеріали. Обирайте все необхідне та замовляйте зручно на одному сайті. Пропонуємо експертну допомогу з вибором.

Copyright www.maxx-marketing.net