visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Монтаж фанери

Перед тим, як приступити до укладання фанери, необхідно грамотно оцінити якість основи.

Основа має бути достатньо міцною, однорідною і сухою. Тому, перед укладанням паркету, необхідно перевірити вологість основи за допомогою спеціальних контролюючих приладів (вологість не повинна перевищувати 5%). Особливо, це стосується цементної основи, якій потрібно довготривалий термін висихання ( при товщині стяжки 4-5 см термін висихання 4-5 тижнів, при більшій товщині — фаза висихання значно збільшується).

Після того, як основа вирівняна, її потрібно обробити грунтівкою. Тільки після цього настилають фанеру, завдяки чому забезпечується вища надійність конструкції.

Фанера повинна бути вологостійка, хорошої якості, без розшарування. Оптимальна товщина 8-12 мм. Зазор між листами фанери повинен складати 10 мм, а компенсаційний зазор між фанерою і стіною 20 мм. Фанера послідовно укладається на клей і закріплюється до цементної стяжки спеціальними дюбелями за допомогою пневматичного пістолета. Покладена фанера шліфується (якщо потрібно) і укладається паркет.

Ціна: від 50,00 грн/м.кв

Укладання паркету

Паркет, як і будь-яка інша деревина, схильний вбирати вологу. Під час ремонтних робіт повітря в приміщенні, звичайно, насичене вологою. Тому, паркет укладають тоді, коли закінчені всі ремонтні (бетонні, штукатурні) роботи, і тільки після цього потрібно доставити паркет у сухе і чисте приміщення, призначене для укладання. Рекомендована температура в приміщенні при укладанні паркету 18-25°С; вологість - 45-60%.

Найбільш поширений є спосіб укладання паркету на фанеру.

Необхідно зазначити, що укладання паркету лише на клей  недостатньо для хорошої якості. Клей має термін полімеризації, під час якого паркетини повинні бути рівномірно прижаті до підлоги. Для цього ми використовуємо скоби, якими пристрілюємо паркет.

Між паркетною підлогою і стінами (для будь-якого варіанту укладання) на всю товщину підлоги залишають компенсаційний проміжок 1 - 1,5 см. Після укладання паркету його можна шліфувати.

Користуйтесь послугами тільки досвідчених професіоналів-паркетчиків. Пам’ятайте, що яке би красиве та досконале дерево Ви не купували, це ще напівфабрикат, який потрібно довести до готового вигляду.

Ціна:від 120,00грн/м.кв

Шліфування паркету

Після закінчення процесу укладання паркету настає надзвичайно відповідальний етап технологічного процесу — шліфування. Шліфування проводять за допомогою паркетошліфувальних машинок (барабанна, плоскошліфувальна, кутова) та абразивних матеріалів.

Виконується дана операція у два етапи:

  • шліфування барабанною машинкою для вирівнювання паркету
  • шліфування плоскошліфувальною машинкою для ідеально рівної і чистої поверхні.

Для шліфування кутів і підлоги біля стіни використовують кутову шліфувальну машинку.

Перед остаточним шліфуванням виконують шпаклювання, тобто заповнюють щілини між паркетинами. Потім паркет ще раз шліфують.

Ціна: від 55грн/м.кв

 

Шпаклювання паркету

Процес шпаклювання паркету полягає в усунені щілин між планками паркету за допомогою шпаклівок для дерева. Шпаклівку можна виготовити самостійно шляхом перемішування дрібної тирси, яка утворилася після першого етапу шліфування, з лаком до отримання густої пасти. Також можна використовувати вже готові шпаклівки.

Шпаклівка наноситься шпателем на всю поверхню. Коли вона підсохне, проводиться остаточне шліфування, внаслідок якого видаляються зайва шпаклівка.

З часом, при появі тріщин, їх можна заробляти декоративними шпаклівками на водній основі. Запобігає появі тріщин в дерев’яній підлозі використання зволожувача повітря в приміщеннях.

Ціна: від 20,00грн/м.кв

 

 

Лакування паркету

  Від лакування залежить якість поверхні і термін служби дерев’яної підлоги. Перед лакуванням, підлога повинна бути відшліфована шліфувальними машинами. Потім приміщення просто пилососиться та шпаклюється.

  Після шпаклювання паркет покривається ґрунтовкою або лаком, який не вимагає грунтування. Даємо першому шару підсохнути, потім наносимо другий шар лаку, при необхідності і третій. Далі необхідно добу почекати, щоб лак висох і його можна було легко відшліфувати круглими сітками зерном Р150 або Р120 плоскошліфувальної машини. Це робиться для того, щоб збити ворс і бруд. Таку шліфування називають проміжним. Після проміжного шліфування підлоги ретельно пилососять і начисто миють спеціальною шваброю, при необхідності треба прибрати пил з підвіконь, радіаторних батарей і т.п. Після прибирання наносимо останній шар лаку.

Ціна: від 15,00грн/м.кв

Укладання ламінату

 

Ламінат має свій характер і свої особливості експлуатації. Перед тим, як прийняти рішення про укладку ламінату, переконайтеся, що дане підлогове покриття буде ідеальним саме для умов вашого житла.

Ламінат «любить» теплі та сухі приміщення. Оптимальна вологість для даного покриття становить 30-60%, а температура – 15-35 градусів. В інших умовах, якщо ви не використовуєте спеціальні моделі ламінату, термін служби покриття значно скорочується: погіршується зовнішній вигляд, розходяться стики, ламінат тріскається і руйнується зсередини. Щоб зробити правильну укладку ламінату, потрібно підготувати базову площину. Для ламінату вона повинна бути рівна, з ухилами на кожні 2 метри не більше 4 мм і з перепадами по висоті не більше 2 мм на кожен метр. Якщо підлога має значні дефекти у вигляді тріщин, нерівностей, виступаючих стиків перекриттів — все це потрібно ліквідувати.

Ціна:від 60,00грн/м.кв

Монтаж плінтуса

 Монтаж дерев’яного плінтуса – завершальний етап ремонтно-оздоблювальних робіт житлової або комерційної площі. Перед укладанням плінтуса необхідно провести аналіз текстури і підібрати фактуру, відповідно до покриття підлоги та звернутися за допомогою до професійних майстрів. Звернутись в компанію Салон Паркету – це найкращий варіант, щоб обрати модель дерев'яного плінтуса у Львові та здійснити монтаж в мінімально можливі терміни.

Ціна:від 60,00грн/м.кв

 

 

Компанія Салон Паркету пропонує широкий асортимент матеріалів для підлоги та повний комплекс послуг з встановлення та ремонту. В нас Ви можете купити паркет, паркетну дошку, фанеру, ламінат, плінтус. Також в нашому магазині Ви знайдете паркетну хімію, а саме пропонуємо купити лак для паркету, клей для паркету та інше.

 

 

Відгуки про нас
Займаємося ремонтом спільно з дизайнером. Звернувшись в компанію Ековуд я повністю позбавив себе від "головного болю" з облаштування підлогового покриття в приватному будинку. За його рекомендацією приїхали вибрати паркет в Салоні Паркету на Городоцькій. Виявилося, тут є непоганий асортимент дошки з наявністю, а нам потрібно було терміново до Нового року, так як інший магазин не привіз замовлення вчасно. Дякую за супер оперативність, дошку доставили за кілька днів! Все встигли, і паркет, до речі, дуже сподобався.

- Денис ОлійникДрузі тут купували і нам порекомендували теж паркет купити в Салон Паркету. Часто буваємо у Львові, спеціально заїхали - гарне місце з багатим асортиментом і приємним обслуговуванням, в нашому місті такого немає. Сподобалося, що ми відразу змогли підібрати всі супутні товари для укладання паркету і плінтус. Приємно порадували ціни, і нам зробили знижку на наше замовлення, закуповували матеріали відразу на весь будинок. Доставили перевізником, коли ми подзвонили. Так що все відмінно. Рекомендую..

- Юрій ОрденкоВибирали паркет на сайті, майже визначилися, але приїхавши в салон, зрозуміли, що фотографії паркету не відображають відтінки і текстуру матеріалу. У нас з чоловіком виникли сумніви. Тому приємно були здивовані, коли консультант запропонувала нам набір зразків, щоб удома при денному світлі підібрати відповідний відтінок. Супер пропозиція, вдома все відразу стало зрозумілим, визначилися моментально. Дякую за таку можливість і оперативну доставку на інший кінець міста. Львів хоч і велике місто, але професіоналів не так вже й багато.

- Олеся Ницеви

 
Отримати безкоштовну консультацію