Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Якщо Ви шукаєте де купити або, переглядаючи ціни на сайтах і форумах, цікавитеся скільки коштує кращий варіант лаку, фарби, морилки для обробки дерев'яних виробів, то готові запропонувати універсальний продукт (безпечний, без запаху, водостійкий, масляний, економний, з мінімальною витратою, кольоровий, екологічно чистий, не водний, восковий, натуральний і зносостійкий) - бельгійське лляне масло з воском Rubio Monocoat, яке можна використовувати для фарбування, покриття, обробки та просочення дерев'яних поверхонь (конструкцій) з різних порід деревини, а також фарбування дерева в колір (білий, червоний, темний, зелений, матовий, прозорий, безбарвний і т. д.).

Mapei PROSFAS це — глибокопроникаюча силікатна ґрунтовка для зміцнення цементних основ, яка не містить розчиннику. Mapei Prosfas - силікатна вододисперсійна ґрунтовка, характеризується низькою в'язкістю і високою проникаючою здатністю. Ґрунтовка проникає на кілька сантиметрів вглиб основи і після висихання підвищує когезію цементних частинок оброблюваної поверхні. Mapei Prosfas – готовий до використання продукт.

Опис продукту:
Герметик для паркету SOUDAL – високоякісна мастика на основі акрилової дисперсії, не містить розчинників.
Властивість:

  • без розчинників;
  • фарбючий;
  • без запаху;

Герметик для паркету Den Braven Parquet-Seal (Ден Бравен Паркет Сіл)

ОПИС:
Спеціалізована однокомпонентна ущільнювально - клеюча маса на базі акрилової емульсії для паркету і дерев'яних підлог.

Primer G - ґрунтовка на основі синтетичних смол у водній дисперсії з дуже низьким вмістом летких органічних речовин, яка після нанесення проникає в поверхневий шар основи і, висихаючи, робить цей шар щільним і еластичним. Закріплений таким чином поверхневий шар частково захищає пористі основи від проникнення вологи і підвищує міцність зчеплення з основою фарби, клею для плитки та будівельних розчинів для штукатурки. Primer G, нанесений на гіпсовмісткі поверхні, запобігає від хімічних реакцій між сульфатами гіпсу та цементу алюмінату, які в присутності вологи ведуть до утворення еттрінгіта, що викликає відпадіння керамічної плитки від гіпсовмістких основ.