Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

      Паркет ялинка - це вид малюнка паркетного покриття, коли плашки покладені під кутом один до одного. За типом малюнка паркет ялинкою можна розділити на такі види:

Французька ялинка - традиційний вид паркету, що укладається під кутом 45 градусів.

Угорська (англійська) ялинка - плашки, призначені для перпендикулярної укладання.

     Дизайн паркету "Ялинка" має багатовікову історію. Саме у Франції були створені паркетні підлоги особливої ​​нарізки, яка і отримала свою назву "французька ялинка". Про що свідчить підлогове покриття в самому знаменитому палаці у Франції - Версальському. Не дарма король Людовик XIV, який мріяв щоб його палац став самим розкішним палацом в Європі, особливу увагу приділив і паркету. У більшості кімнат палацу, а їх принаймні 700, був постелений паркет "французька ялинка".

    Ялинка буває різних розкладок, і як ви вже зрозуміли, найпопулярніша - це французька. Це найвишуканіший, стильний варіант штучного паркету, досягається за допомогою унікальної форми паркетної плашки - вона виконана у вигляді паралелограма. Також ялинка має унікальну особливість: торцевої спіл кожної паркетної плашки виконаний під кутом 30 і 45 градусів. Завдяки цьому вона укладається трохи інакше: стик між рядами укладених плашок прямий, а не ступінчастий як у звичайного паркету. Такий прийом підкреслює стильність приміщення. По периметру плашок передбачається з'єднання "шип-паз", яке полегшує технологічний процес влаштування підлог. Паркет ялинкою зазвичай збирається з готових частин в різних виконаннях, або по діагоналі, або паралельно стіні. Діагональне укладання візуально розширює кімнату, але вимагає більше матеріалу - приблизно на 15%.

     Ще один варіант передбачає, незвичайну укладку під прямим кутом в англійському стилі Herringbone (або як багато хто вважає в угорському стилі). Паркет, покладений в англійську (угорську) ялинку, поєднує в собі унікальний стиль, прекрасні експлуатаційні властивості і оригінальність. Даний спосіб укладання є вдалим рішенням для приміщень великих площ. При розробці дизайну інтер'єру для англійської (угорської) ялинці нерідко використовуються поєднання різних порід деревини. До численних достоїнств такого паркету можна віднести і необмежені можливості для свободи дизайнерської творчості. Паркет "Ялинка" - це спосіб самовираження, де після створення композиції з різних за текстурою плашок дерева інтер'єр будь-якого приміщення набуває оригінальність і вигідно підкреслює індивідуальність своїх господарів.

 

Якщо Ви шукаєте де купити або, переглядаючи ціни на сайтах і форумах, цікавитеся скільки коштує кращий варіант лаку, фарби, морилки для обробки дерев'яних виробів, то готові запропонувати універсальний продукт (безпечний, без запаху, водостійкий, масляний, економний, з мінімальною витратою, кольоровий, екологічно чистий, не водний, восковий, натуральний і зносостійкий) - бельгійське лляне масло з воском Rubio Monocoat, яке можна використовувати для фарбування, покриття, обробки та просочення дерев'яних поверхонь (конструкцій) з різних порід деревини, а також фарбування дерева в колір (білий, червоний, темний, зелений, матовий, прозорий, безбарвний і т. д.).

Primer G - ґрунтовка на основі синтетичних смол у водній дисперсії з дуже низьким вмістом летких органічних речовин, яка після нанесення проникає в поверхневий шар основи і, висихаючи, робить цей шар щільним і еластичним. Закріплений таким чином поверхневий шар частково захищає пористі основи від проникнення вологи і підвищує міцність зчеплення з основою фарби, клею для плитки та будівельних розчинів для штукатурки. Primer G, нанесений на гіпсовмісткі поверхні, запобігає від хімічних реакцій між сульфатами гіпсу та цементу алюмінату, які в присутності вологи ведуть до утворення еттрінгіта, що викликає відпадіння керамічної плитки від гіпсовмістких основ.

Опис продукту:
Герметик для паркету SOUDAL – високоякісна мастика на основі акрилової дисперсії, не містить розчинників.
Властивість:

  • без розчинників;
  • фарбючий;
  • без запаху;

Mapei PROSFAS це — глибокопроникаюча силікатна ґрунтовка для зміцнення цементних основ, яка не містить розчиннику. Mapei Prosfas - силікатна вододисперсійна ґрунтовка, характеризується низькою в'язкістю і високою проникаючою здатністю. Ґрунтовка проникає на кілька сантиметрів вглиб основи і після висихання підвищує когезію цементних частинок оброблюваної поверхні. Mapei Prosfas – готовий до використання продукт.