Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Паркет Канадський дуб

Дуб Канадський поширений в східній частині Канади, США, Європі, а також на Україні (Карпати). В Україну ж він завезений відносно недавно (в 60-х роках 20-го століття), проте відмінно прижився на наших теренах. Це міцне і могутнє дерево може досягати висоту понад 30 метрів. Якості канадського дуба практично не відрізняються від якостей нашого українського. Він також довговічний, міцний. Однак канадський дуб вважається більш цінним, ніж інші види цього сімейства.

Деревина у канадського дуба менш пухка, ніж в українського аналога. Тому канадський дуб вважається своєрідним еталоном серед інших деревних порід при визначенні показника їх міцності.
Також відмінність бачиться і в структурі дерева. У канадського дуба деревина виглядає більш елегантно ніж у європейського (українського) дуба. Великі серцевинні промені створюють красивий малюнок, а текстура зазвичай крупніше і яскравіше виражена ніж у звичайного дуба.
Колір деревини: від блідо-рожевого до червонувато-коричневого, річні кільця яскраво виражені.
Теплий рожевий відтінок і красива текстура дозволяють залишатися виробам з канадського дуба лідером серед інших оздоблювальних матеріалів.

Ціна: 380 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net