Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 


   Дуже цікавий паркет з горіха, він приваблює покупців своїм характерним ароматом і структурою. У паркету з горіха дуже цікавий малюнок, який створює враження неприродності, декоративності і привертає увагу красою паркетної дошки. Волокна горіха мають хвилеподібну форму. Колір паркету підходить під будь-який інтер'єр і стає прекрасним доповненням до інших предметів меблів з дерева, таким чином, створюється відчуття завершеності і легкого шику.


    Деревина горіха досить легка, тому вона часто застосовується для виготовлення музичних інструментів, меблів і паркету. Паркет горіх створює затишок і комфорт у кімнаті, де він встановлений, він виглядає м'яко, але, водночас, немає змитих форм, чіткість і ясність зображення все одно присутні, тому підлога з горіха – це зручне і грамотне рішення для підлогового покриття.

    Паркет з горіха здатний витримати деформаційні процеси, пов'язані з перепадами температури або впливом вологи на матеріал. Все це викликано особливою структурою паркету і його природною міцністю, хоча сам по собі горіх щільний матеріал, він прекрасно піддається будь-якій обробці. Горіху властива світла заболонь, а зрілій деревині властивий коричнево-сірий колір з темними вкрапленнями. Дуже цікавий той факт, що колір деревини горіха залежить від умов місцевості, на якій він виростав: кліматичні показники та особливості ґрунтового складу здатні регулювати кольорову гаму деревини цього дерева. Але при всьому цьому горіх все одно залишається прекрасним матеріалом для виготовлення меблів і просто відмінно вписується в інтер'єр приміщення, де використовується як матеріал для паркету.

    Сама порода горіха міцна і тверда, він прекрасно обробляється, що привертає увагу виробника. До того ж, паркет з горіха не буде коштувати занадто дорого, така підлога завжди буде вас радувати своєю красою і практичністю.

 

Особливості та переваги паркету з горіха:


Природа пропонує велику різноманітність відтінків: світлих, з оливковою благородним блиском, жовтуватим, є і дуже темні, насичені окраси, які візуально схожі на морений дуб.

Паркет з горіха має свої особливості:

  • Висока щільність, вона становить приблизно 600-650 кг в розрахунку на кубічний метр.
  • Колір варіюється в залежності від регіону зростання: Індонезія і весь азіатський регіон, американський континент, Середземномор'я.
  • Відтінки змінюються і в межах одного стовбура. Так, середина часто буває насичена, кавово-коричнева, іноді з сірим відтінком, а заболонь світліша.
  • Натуральна деревина створює сприятливий мікроклімат в кімнаті.
  • Текстура, дуже приємна на дотик. Якщо в приміщенні прохолодно, то поверхня залишається теплою, а при нижчих температурах вона віддає тепло. Це властивість будь-яких деревних порід, і горіх теж не виняток.
  • Умовно все розмаїття від сучасних виробників можна поділити на категорії в залежності від селекції: Рустик, Натура, Стандарт і Радіал. Рустик - найекономічніший варіант із запропонованих.
  • Виробники створюють спеціальну систему шип-паз, яка гарантує щільне герметичне прилягання, швидкість укладання: можна обробити протягом кількох годин підлогу в одній кімнаті.

Додаткова обробка паркету з горіха
     Важливо зберегти унікальну фактуру, малюнок, насиченість кольору, тому якісні продукти мають тривалу гарантію. Виробники використовують лаки, захисні склади на основі бджолиного та іншого воску, що надає особливу естетику, благородний блиск і захищає від механічних впливів, ультрафіолетових променів, вологи. Однак якщо говорити саме про паркет з горіха, то це один з найбільш благодатних варіантів, щільність його висока, він відрізняється від багатьох інших порід тим, що чудово зберігає симетрію форм, щільність, цілісність структури навіть після тривалого терміну служби і механічних впливів.

Паркет горіх Паркет горіх фотоПаркет із горіха Штучний паркет з горіхаНатуральни паркет з горіха  Фото паркету з горіха