visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Паркет Горіх

Паркет з горіха відомий своїм приємним кольором. Його яскраво виражена хвилеподібна структура волокон має дуже декоративний вигляд. Легкий і величний коричневий волоський горіх використовується для виготовлення фортепіано, меблів, а також при виготовленні великих поверхонь типу штучного паркету або паркетної дошки.

Паркет горіх стійкий до деформації, і, незважаючи на твердість, дуже добре обробляється. Горіх росте повсюдно, але основними регіонами є: Південна Європа, Азія, Америка. Горіх має світлої заболонню, а зріла деревина відрізняється коричнево-сірим кольором з темнішими вкрапленнями. Горіх має чудову властивість  зміни кольору і структури деревини в залежності від клімату і ґрунту, проте він дуже декоративний, у зв'язку з чим давно і широко застосовується для обробки інтер'єрів і виготовлення меблів. Даний матеріал володіє щільністю від 600 до 650 кг / куб. м. і твердістю по Бринелю близько 5,0.

Вибираючи штучний паркет з горіха, ви отримаєте дивовижної краси довговічну підлогу, яка буде радувати вас всякий раз. І ціна на штучний паркет з горіха відповідає якості.

Товщина:
Розмір Паркету:
Вартість за м²
Ціна: 450 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net