Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Паркет Горіх

Паркет з горіха відомий своїм приємним кольором. Його яскраво виражена хвилеподібна структура волокон має дуже декоративний вигляд. Легкий і величний коричневий волоський горіх використовується для виготовлення фортепіано, меблів, а також при виготовленні великих поверхонь типу штучного паркету або паркетної дошки.

Паркет горіх стійкий до деформації, і, незважаючи на твердість, дуже добре обробляється. Горіх росте повсюдно, але основними регіонами є: Південна Європа, Азія, Америка. Горіх має світлої заболонню, а зріла деревина відрізняється коричнево-сірим кольором з темнішими вкрапленнями. Горіх має чудову властивість  зміни кольору і структури деревини в залежності від клімату і ґрунту, проте він дуже декоративний, у зв'язку з чим давно і широко застосовується для обробки інтер'єрів і виготовлення меблів. Даний матеріал володіє щільністю від 600 до 650 кг / куб. м. і твердістю по Бринелю близько 5,0.

Вибираючи штучний паркет з горіха, ви отримаєте дивовижної краси довговічну підлогу, яка буде радувати вас всякий раз. І ціна на штучний паркет з горіха відповідає якості.

Товщина:
Розмір Паркету:
Вартість за м²
Ціна: 370 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net