Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Ми пропонуємо Вами паркет з дуба від виробника купити у Львові з доставкою по Україні.
Бажання купити паркет з дуба бореться у Вас з думкою про те, що його ціна виявиться непомірно висока? Пора це виправити!

Дубовий паркет від виробника — це максимум можливостей для реалізації найсміливіших ваших ідей в поєднанні з мінімальною вартістю придбаних матеріалів і отримуваних послуг.
Виробництво паркету з дуба – високі технології, широкий асортимент:

 • Тотальний контроль якості
  На заводі виробника здійснюється повний цикл виробництва дубового паркету. Це означає, що ми маємо можливість контролювати якість від моменту закупівлі сировини до відправки готової продукції клієнту.
 • Нескінченне розмаїття форм, фактур і відтінків
  Ще одним важливим перевагою наявності власного виробничого цеху є можливість виготовлення на паркету будь-якої форми, розміру, кольору і т. д. Наші майстри розташовують всім необхідним устаткуванням, інструментом, матеріалами та кваліфікацією для того, щоб зробити для вас паркет з дуба, який до нюансів відповідає вашому уявленню про його ідеальний зовнішній вигляд і технічних характеристиках.
 • Абсолютна точність
  Високий рівень автоматизації виробництва, використання сучасних програмних комплексів забезпечують абсолютну точність геометрії кожної отриманої паркетини і стабільність розмірів. Укладання такого дубового паркету вимагає мінімуму часу і сил.
 • Довговічність і безпека
  Всередині високотехнологічних сушильних камер створюються ідеальні умови для підготовки деревини дуба до подальшої обробки. Склади, які використовуються в її процесі, роблять паркет практично вічним. Купити дубовий паркет Львів – значить, вирішити питання з обробкою підлоги раз і назавжди.
 • Укладання
  Замовивши укладання придбаного паркету фахівцям Салону Паркету, ви отримаєте покриття підлоги, на структурну цілісність якого діє 30-річна гарантія. Нашими майстрами застосовується авторська методика укладання паркетної дошки. Результатом їх роботи є підлога, яка відрізняється високими показниками міцності і герметичності. При пошкодженні підлоги ми готові провести ремонт в необхідному вам обсязі.

Види натурального паркету з дуба:

 • Штучний. Це найбільш відомий і поширений вид паркету. Складовими його елементами є ламелі — вузькі дошки довжиною до 50 см, що з'єднуються між собою за допомогою пазів і гребенів. Укладання штучного паркету вимагає акуратності і майстерності, але результат радує. Досвідчений майстер з дощок однієї і тієї ж конфігурації може викласти масу різних візерунків – драбинок, ялинок, квадратів і т. п.
 • Щитовий. Готові паркетні плитки з дуба габаритами до 65 х 65 см можуть являти собою мозаїку, яка при викладанні в правильному порядку утворює на своїй поверхні візерунок, обраний клієнтом або розроблений за його індивідуальним замовленням.
 • Художній. Приклади такого шикарного паркету можна бачити в палацових і адміністративних будівлях Києва, Львова, інших великих міст. Сьогодні завдяки появі комп'ютерних технологій художній паркет став набагато доступніше за ціною і простіший у виконанні.
 • Масивна дошка. Їй віддають перевагу ті, для кого на вершині рейтингу пріоритетів розташовуються надійність, довговічність і практичність. Підлога з масиву дуба успішно змагається з монолітними покриттями і не вимагає особливого догляду.

Ваш персональний менеджер чекає вас у Львівському офісі, вул.Городоцька 367.
Придбаний Вами паркет може бути доставлений в будь-яку точку України. При необхідності він буде зберігатися на нашому складі від моменту покупки до дати укладання.

Дубовий паркетПаркет із дуба