visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.

Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Ми пропонуємо Вами паркет з дуба від виробника купити у Львові з доставкою по Україні.
Бажання купити паркет з дуба бореться у Вас з думкою про те, що його ціна виявиться непомірно висока? Пора це виправити!

Дубовий паркет від виробника — це максимум можливостей для реалізації найсміливіших ваших ідей в поєднанні з мінімальною вартістю придбаних матеріалів і отримуваних послуг.
Виробництво паркету з дуба – високі технології, широкий асортимент:

 • Тотальний контроль якості
  На заводі виробника здійснюється повний цикл виробництва дубового паркету. Це означає, що ми маємо можливість контролювати якість від моменту закупівлі сировини до відправки готової продукції клієнту.
 • Нескінченне розмаїття форм, фактур і відтінків
  Ще одним важливим перевагою наявності власного виробничого цеху є можливість виготовлення на паркету будь-якої форми, розміру, кольору і т. д. Наші майстри розташовують всім необхідним устаткуванням, інструментом, матеріалами та кваліфікацією для того, щоб зробити для вас паркет з дуба, який до нюансів відповідає вашому уявленню про його ідеальний зовнішній вигляд і технічних характеристиках.
 • Абсолютна точність
  Високий рівень автоматизації виробництва, використання сучасних програмних комплексів забезпечують абсолютну точність геометрії кожної отриманої паркетини і стабільність розмірів. Укладання такого дубового паркету вимагає мінімуму часу і сил.
 • Довговічність і безпека
  Всередині високотехнологічних сушильних камер створюються ідеальні умови для підготовки деревини дуба до подальшої обробки. Склади, які використовуються в її процесі, роблять паркет практично вічним. Купити дубовий паркет Львів – значить, вирішити питання з обробкою підлоги раз і назавжди.
 • Укладання
  Замовивши укладання придбаного паркету фахівцям Салону Паркету, ви отримаєте покриття підлоги, на структурну цілісність якого діє 30-річна гарантія. Нашими майстрами застосовується авторська методика укладання паркетної дошки. Результатом їх роботи є підлога, яка відрізняється високими показниками міцності і герметичності. При пошкодженні підлоги ми готові провести ремонт в необхідному вам обсязі.

Види натурального паркету з дуба:

 • Штучний. Це найбільш відомий і поширений вид паркету. Складовими його елементами є ламелі — вузькі дошки довжиною до 50 см, що з'єднуються між собою за допомогою пазів і гребенів. Укладання штучного паркету вимагає акуратності і майстерності, але результат радує. Досвідчений майстер з дощок однієї і тієї ж конфігурації може викласти масу різних візерунків – драбинок, ялинок, квадратів і т. п.
 • Щитовий. Готові паркетні плитки з дуба габаритами до 65 х 65 см можуть являти собою мозаїку, яка при викладанні в правильному порядку утворює на своїй поверхні візерунок, обраний клієнтом або розроблений за його індивідуальним замовленням.
 • Художній. Приклади такого шикарного паркету можна бачити в палацових і адміністративних будівлях Києва, Львова, інших великих міст. Сьогодні завдяки появі комп'ютерних технологій художній паркет став набагато доступніше за ціною і простіший у виконанні.
 • Масивна дошка. Їй віддають перевагу ті, для кого на вершині рейтингу пріоритетів розташовуються надійність, довговічність і практичність. Підлога з масиву дуба успішно змагається з монолітними покриттями і не вимагає особливого догляду.

Ваш персональний менеджер чекає вас у Львівському офісі, вул.Городоцька 367.
Придбаний Вами паркет може бути доставлений в будь-яку точку України. При необхідності він буде зберігатися на нашому складі від моменту покупки до дати укладання.

Дубовий паркетПаркет із дуба

monetary gift and then lug advanced all of the flavor of one's old-fashioned exercise monitor often is the search for cheap gs patek philippe calatrava 40mm 5227r 001 1 mens stainless steel.satisfy the sleep and needs most of them. people today on earth may possibly be the quest for high quality tf rolex day date mens rolex calibre 2813 128349 13mm.