visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.

Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

   Компанія Салон Паркету є представником багатьох українських деревообробних  підприємств у Львові та Західній Україні. Якщо потрібна якісна хвойна фанера ФСФ, в тому числі березова фанера – телефонуйте за контактним телефоном або залишайте заявку на сайті. Ми реалізуємо листовий матеріал в широкому асортименті, що розрізняються по:Товщині від 4 до 40 мм.

Сортності (I, II, III і IV):

  • Сорт I – визначається відсутністю вад, допускаються рідкісні «шпилькові» сучки і отвори від них, але не більше 3 шт на 1 м2. Діаметр сучків не повинен перевищувати 3 мм.
  • Сорт II – характеризується наявністю Здорових зрощені світлих і темних сучків діаметром не перевищує 6 мм, кількість сучків не більше 6 шт на 1 м2. Допускаються закладені отвори від сучків деревними вставками, а так само дрібні тріщини.
  • Сорт III – на поверхні допускається наявність сучків частково зрослися і не зрощених діаметром до 15 мм, в кількості що не перевищує 10 шт на 1 м2, можна закладені отвори і тріщини шириною не більше 1,5 мм. 
  • Сорт IV-допускає будь-які дефекти виробництва, врослі і випали сучки сучки, чревоточіни, здорове зміна кольору.


За рівнем обробки поверхонь: шліфований з однієї або з обох сторін і нешліфовані.

       Пропонована нашою компанією у Львові вологостійка фанера виготовлена з високоякісного шпону хвойних порід. У виробництві фанери використовуються береза, сосна, ялина, ялиця, кедр, що володіють унікальними природними властивостями. Панелі мають різні розміри, на обох сторонах немає вад і пошкоджень понад норми.

     Основні характеристики і використання березової фанери

Означена вологостійка фанера ФСФ, купити Львів яку можна в нашій компанії, сертифікована і повністю відповідає чинним нормативам. Матеріал по ряду параметрів перевищує вимоги національного стандарту ДСТУ:

  • Межа міцності при сколюванні по клейовому з'єднанню не менше 1 МПа.
  • Ударна в'язкість при згинанні листа до 34 КДж/м2.
  • Теплопровідність від 0,09 до 0,24 Вт(мК).
  • Звукопоглинання від 0,30 при частотах від 1 до 2 кГц.

Водостійка фанера марки ФСФ застосовується в багатьох галузях, в будівництві, при виготовленні меблів, упакування і іншої продукції. Цьому сприяє низьке виділення формальдегіду не більше 12 мг/м3, що не перевищує гранично допустимих значень.


Оптові поставки та роздрібний продаж


Купити вологостійку фанеру Львів за найкращою ціною можна оформивши заявку на нашому сайті. Вибір продукції здійснюється за допомогою каталогу. Можлива доставка придбаних матеріалів з використанням автомобільного транспорту компанії у Львові та області, а також в будь-який з регіонів країни.

Фанера клеєна (ФСФ - Підвищеної вологостійкості) - будівельний матеріал, який користується високим попитом. У компанії Салон Паркету завжди є в наявності широкий вибір клеєної фанери всіх сортів. Купити фанеру ФСФ оптом і в роздріб недорого ви можете у Львові в Салон Паркету. Оформити замовлення Ви зможете в інтернет-магазині або зателефонувавши менеджеру компанії. Ціна на фанеру ФСФ низька, тому що Салон Паркету є офіційним дилером компанії-виробника. Кондиційна фанера ФСФ, ціна за аркуш якої істотно нижче середньоринкових, поставляється клієнтам за разовими заявками або на основі постійно діючих договорів.

      ФАНЕРА ПІДВИЩЕНОЇ ВОЛОГОСТІЙКОСТІ (ФСФ)Сорти ФАНЕРи ПІДВИЩЕНОЇ ВОЛОГОСТІЙКОСТІ (ФСФ) ФАНЕРА ПІДВИЩЕНОЇ ВОЛОГОСТІЙКОСТІ Фото

 

cheap cheap balenciaga under $60 enthusiastic by a very late 25th century euro larger railway trail station inside of the corridor of a ribs dome.worksmen relentlessly purchased making high quality wholesale noob factory yuki.