visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Паркет Дуб

Паркет дубовий з масиву дуба вважається ексклюзивним матеріалом. Зазвичай його використовують для додання «вишуканності» житловим приміщенням: кабінетам, вітальням, спальням, столовим.

Презентабельний зовнішній вигляд паркету надає благородна текстура, а багата колірна палітра дає можливість поекспериментувати з мозаїчними орнаментами. Європейський дуб відомий тим, що це є бездоганний пиломатеріал найвищої якості. Деревина поділяється на  радіальний і тангенціальний розпил. Дуб не тільки красивий, а ще й  міцний  та довговічний. Це дуже зносостійка деревина, тому дуб широко використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх будівельних робіт, в меблевому виробництві, та при виготовленні підлогового покриття. 

Незважаючи на те, що такий паркет не без підстав вважається «елітним», ціна за м2 паркету приємно здивує. Любителям благородно-стриманих інтер'єрів пропонуємо купити доступний і ідеально рівний паркет: він створює гладку поверхню без яскравих акцентів.

Товщина:
Сорт:
Розмір Паркету:
Вартість за м²
Ціна: 650 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net