visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.

Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Ламінована підлога, як альтернатива паркетній з’явилася приблизно у всімдесятих роках минулого століття в Європі, а у дев’яностих - набула розповсюдження і у нашій країні. Ламіновану підлогу укладають у приватних та багатоквартирних будинках практино у будь-яких приміщеннях. Вартість такої підлоги набагато нижча від вартості підлоги з натуральних матеріалів, а зовнішній вигляд точно відтворює їх колір і структуру.

 При виборі ламінату варто враховувати певні критерії:

  • категорії ламінату,
  • різноманітність декору ламінованої підлоги,
  • передбачуваний термін експлуатації покриття.

Технологія укладання ламінату - ще один чинник, на який варто звернути увагу, вибираючи таке підлогове покриття. Таку роботу потрібно довірити тільки професійним майстрам, які використовують сучасне обладнання і мають багаторічний досвід у сфері підлогових покриттів, а не намагатися зробити самому. 

У нашому магазині Ви можите і придбати ламіновану підлогу різних виробників і замовити послуги по укладанню ламінату.

Ставши нашим клієнтом, Ви заощадите свої гроші та час.