Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

 В Україні світлий паркет найчастіше виготовляють з дуба. Але для того, щоб зробити художній паркет контрастним, майстри додають до мозаїки деревину канадського дуба, клена, черешні або горіха. Екзотичні породи деревини також використовують для створення різних узорів. Для цього здебільшого використовуєм фрагменти з венге, мербау або модифікованої акації. Завдяки певному кольору  та орнаменту паркету можна візуально змінити розміри приміщення.

 Наприклад, світла деревина з маленьким візерунком додасть світла темній кімнаті; темне дерево і великий складний узор створить у такому ж приміщенні більш вишукану атмосферу. Поєднання порід деревини теж важливе, адже окремі паркетини повинні однаково реагувати на температурні коливання і зміни вологості, інакше в паркеті дуже швидко з’являться тріщини або він розсохнеться.

Зазвичай, аби  не ускладнювати процес, ми радимо  ознайомитися з уже наявними варіантами паркетного малюнка або уважно обговорити параметри ексклюзивного паркету. Після затвердження ескізу опрацьовуємо решту деталей.