visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Кольорове масло з твердим воском Osmo Hartwachs-Ol Farbig

Osmo Hartwachs-Ol Farbig - це кольорове масло, яке має у своєму складі твердий віск. При цьому воно прозоре, тобто структура дерева залишається видимою. На вибір пропонується кілька різних варіантів кольору.

Дане масло поєднує в собі захисну і декоративну функцію. Воно відмінно захищає оброблену поверхню від вологи, бруду, цвілі та інших неприємностей.

Воно може використовуватися для будь-яких предметів з деревних матеріалів. Але потрібно відзначити, що при обробці ним підлогових покриттів, поверх нього потрібно нанести 1 або 2 шари безбарвного масла з твердим воском Osmo Hartwachs-Ol для кращої міцності.

Розхід: 1 л на 30 м² (в 1 шар); 1 л на 18 м² (у 2 шари).
Не тріскається, не лущиться, не відшаровується. Стійко до впливу плям від води, вина, пива, коли, кави, чаю, соків, молока (DIN 68861-1 А).

Масло OSMO:
Об'єм:
Ціна: 1 600 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net