visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Масло з твердим воском OSMO Hartwachs-Ol

Osmo Hartwachs-Ol – масло з твердим воском, яке використовується для фінішної обробки будь-яких деревних поверхонь. Зазвичай його застосовують для покриття паркетної або масивної дошки, а також будь-яких інших видів паркету і дерев'яної підлоги. Крім цього, воно може використовуватися для обробки стін, меблів і будь-яких інших предметів.

Дане масло є одним з найбільш відомих і якісних. Воно чудово захищає дерево від абсолютно будь-яких механічних і хімічних впливів, включаючи механічний знос, вологу, бруд, грибок та інше. Дуже міцне і довговічне. Відповідає найсуворішим екологічним нормам.

Масло Osmo Hartwachs-Ol безбарвне, але можна вибрати ступінь блиску:

  •  шовковисто-матове (надає легкий шовковистий блиск),
  •  матове (без блиску),
  •  глянсове (надає сильний блиск),
  •  напівматове (надає невеликий блиск).

Розхід: 1 л на 20 м² (в 1 шар); 1 л на 12 м² (у 2 шари).

Не тріскається, не лущиться, не відшаровується. Стійке до впливу плям від води, вина, пива, коли, кави, чаю, соків, молока (DIN 68861-1 А).

Масло OSMO:
Об'єм:
Вартість за шт.
Ціна: 4 900 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net