visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Універсальне кольорове масло Osmo Dekorwachs Transparent

Універсальне кольорове масло Osmo Dekorwachs Transparent – створене для обробки дерев'яних поверхонь. Воно виконує дві функції – декоративну і захисну. Відмінно захищає дерево від впливу вологи, цвілі, бруду та інших побутових забруднень.

На вибір пропонується величезна кількість самих різних відтінків. Серед них кожен покупець зможе знайти підходящий варіант.

Використовується для внутрішніх робіт. Як правило, його застосовують для фарбування стін, стель, меблів, дверей, плінтуса та інших предметів.

Також може використовуватися для обробки паркетних і дерев'яних підлог – в цьому випадку, поверх даного масла потрібно нанести 1-2 шари безбарвного масла з твердим воском Osmo Hartwachs-Ol для досягнення потрібної міцності.

Розхід: 1 л на 20 м² (в 1 шар); 1 л на 12 м² (у 2 шари).

Не тріскається, не лущиться, не відшаровується. Стійко до впливу плям від води, вина, пива, коли, кави, чаю, соків, молока (DIN 68861-1 А).

Масло OSMO:
Об'єм:
Ціна: 1 600 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net