visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Паркетна масивна дошка Дуб

Масивна дошка  це великоформатне підлогове покриття, яке виготовляється з цілісної деревини дуба за спеціальними технологіями обробки. З'єднання матеріалу здійснюється за технологією шип-паз. На відміну від паркету має збільшені розміри, які складають в ширину від 100 до 200 мм і довжину від 400 до 2000 мм. Продукція відноситься до преміальних оздоблювальних матеріалам. При цьому вона є одним з найбільш екологічно чистих покриттів і відрізняється великим терміном служби при мінімальних вимогах до догляду.
Наша компанія пропонує купити масивну дошку з дуба у Львові на вигідних умовах співпраці. В даному розділі для Вашої уваги запропоновані моделі без покриття, які після укладання покриваються захисними засобами на вибір Замовника. 

Вартість за м²
Ціна: 1 500 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net