Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Для дизайну інтер'єрів Дуб є одним з улюблених порід дерева. Дуби ростуть в Європі, Азії, Африці, Північній Америці, можуть досягати 45 метрової висоти і 1000-річного віку.
Дуб має виразний, ясний малюнок, а завдяки тому, що масивна дошка дуб складається з єдиного зрізу, кожна її планка відображає історію, відбиту самою природою. Деревина дуба може оброблятися масою способів. 

Хороша дошка з масиву дуба – це довговічне покриття, яке може експлуатуватися десятиліттями. Тому, якщо робити натуральну дерев'яну підлогу, то варто неодмінно вибирати дуб. Порівняно з іншими породами дерева для підлоги він дає оптимальне поєднання ціни, якості і довговічності. Розглянемо детальніше переваги дубової дошки для підлоги.

Дуб – покриття на століття

 В першу чергу слід сказати про довговічність виробу. Якісна дошка обробляється спеціальними маслами і складами на восковій основі, завдяки яким забезпечується збільшений термін експлуатації.

 Покриття об'єднує такі переваги:

  • Екологічна чистота і відсутність шкідливих випарів. Натуральне масло і віск не псують природних властивостей деревини.
  • Висока міцність. Особливість дубового масиву полягає в тому, що досить міцними є як кільця, так і м'якоть між ними. Тому якщо інші породи дерева досить швидко починають деградувати (м'якоть зменшується в об'ємі), дуб роками зберігає ідеально рівну поверхню.
  •  Можливість змінити стиль. Якщо вам набрид колір підлоги через 5 – 10 років експлуатації, його можна запросто поміняти. Одне і те ж покриття може бути оброблено іншими маслами, в результаті вийде зовсім інший відтінок.
  • Широкий вибір стилів і образів
  •  Крім довговічності дана порода дерева має ще одну незаперечну перевагу – широкий вибір візуальних образів.
  •  Зберігаючи всі вихідні переваги (довговічність, міцність) покриття підлоги може створювати найрізноманітніші стилі:  Практично будь-який відтінок: від чистого білого до вугільно-чорного, з різноманітними деревними відтінками. Це може бути і шоколад, і карамель, і багато інших тони теплої гами.
  •  Різні фактури. Залежно від розпилу (радіальний або тангенціальний) забезпечується різна форма малюнка. З радіальним розпилом ви отримаєте дошки з рівними, злегка зігнутими паралельними лініями, а з тангенціальним – більш виразні і витончені фактури з неповторним малюнком.
  •  Різна селекція. Все залежить від того, який вам потрібен інтер'єр: більш строгий і класичний або тепліший, затишний. Для класичного образу підходять дошки преміальної селекції, без єдиного сучка, з ідеальною поверхнею. Для створення стилю «Кантрі» більше підійдуть дошки селекції «Рустик», що передбачає наявність сучків, а значить дуже оригінальних і різноманітних малюнків. 

Тому багато людей навіть дивуються, що «все це — дуб», і покриття підлоги з цієї деревини може бути таким різноманітним.

 Паркетна масивна дошка дуб Паркетна масивна дошка дуб фотоМасивна дошка дубДубова масивна дошка