visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.

Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Кожен з нас, скоріш за все, колись робив ремонт і стикався з питанням, що таке плінтус і як його обрати. До цього питання потрібно підходити з такою ж відповідальністю, як і до вибору матеріалу для підлоги. 
Плінтус є важливим компонентом завершення ремонту, з тої причини, що монтувати його можна тільки після того як всі роботи, пов'язані із стінами та підлогою уже виконані. 
І тут ми стикаємось із незліченною кількістю варіантів, які нам пропонують. Нам пропонують різіні породи дерева, розмір самого плінтуса, колір, спосіб монтажу і ще безліч питань на які важко дати відповідь, не підготувавшись попередньо. 
Отже, спочатку розглянемо види плінтуса, виготовленого із дерева. 
1.Це звичайний дерев'яний плінтус, серед якого найпоширеніші породи: 
-Дуб 
-Ясень 
-Бук 
За надійністю та терміном експулатації всі 3 види є лідерами на ринку. 

2.Наступний, це шпонований плінтус. Виготовляється він із недорогого матеріалу - сосни. Зверху покривається шпоном із рідкісних і дороговартісних порід дерева. Його основним плюсом є досить невелика вартість а також екологічно чисте походження. 
3.Ламінований плінтус - складаєтсься із звичайної дерев"яно-волокнистої планки покритої папером із відповідним візерунком. Поверх візерунку нанесений лак, який запобігає механічним пошкодженням. Такі планки є недорогими, зручні в монтажі а також мають великий вибір цвітової гами, проте дуже чутливі до вологи. 
Далі потрібно подумати про те, який розмір та дизайн плінтусу обрати. Тут вже все залежить від бажання покупця. 
Будьте завбачливими, та підготуйтесь до вибору плінтусу заздалегідь.