visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Валик для нанесення масла та лаку (OSMO, Tover, Bona)

Osmo валик з мікрофібри для нанесення масла забезпечує максимальне вбирання масла, так і його повний розподіл на тій поверхні, яку обробляють, не залишаючись на валику. Валик Осмо оптимальний при нанесенні масел з твердим воском Hartwachs Öl.

 

Валик Bona для рівномірного нанесення лаку на водній основі. Добре підходить для фінішного шару. Валик для лаку Bona важливий для отримання якісного захисно-декоративного покриття. При правильній роботі з ним, коли на валик не тиснуть і не піднімають, дає витрату лаку 90-100 г/м².

 

Валик для нанесення лаку Tover - універсальний, для нанесення фарб і лаків на основі розчинника, 25см з ворсом у 9 мм. Забезпечує оптимальні витрати і унеможливлює напливи лаку, відмінний варіант нічим не гірше за своїх дорожчих аналогів!

Валик:
Вартість за шт.
Ціна: 250 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net