visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Полірувальний круг (пад) для дерев'яних і паркетних підлог

    Полірувальні пади розроблені спеціально для автоматичного нанесення масел на паркетні та дерев'яні підлоги. В основному використовуються професійними працівниками з укладання паркету, тому що вимагають спеціалізоване обладнання та навички експлуатації від людини, яка проводить роботи.

Проведення робіт.

Роботи проводяться за допомогою спеціальної полірувальної однодискової плоскошліфувальної машини. Пад поміщається на оброблювану поверхню, після чого в отвір в центрі пада наливають невелику кількість необхідного масла. Після цього на пад ставитися полірувальна машина і на невеликих оборотах масло наноситися на підлогу. Коли масло перестає наноситися чи наноситься в недостатній кількості полірувальну машину відключають і знімають з кола (пада). Потім заливається наступна порція масла. Дії повторюються до тих пір, поки необхідна поверхня не буде оброблена повністю.

Колір паду:
Вартість за шт.
Ціна: 300 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net