visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Герметик Mapei Mapeflex AC4

Однокомпонентний акриловий герметик в водної дисперсії.

Mapeflex AC4 є однокомпонентний матеріал на основі акрилових смол у водній дисперсії у вигляді тиксотропної пасти, яка легко наноситься як на горизонтальні, так і вертикальні поверхні.

     Шви, заповнені за допомогою складу Mapeflex AC4, залишаються еластичними в діапазоні температур від -30 ° C до + 80 ° C (+ 100 ° C на короткі періоди). Матеріал має гарну стійкість до хімічних елементів (розчинені кислоти і луги). Матеріал має гарну водостійкість, якщо не передбачається постійне занурення в воду. Mapeflex AC4 може фарбуватися звичайними фарбами, традиційно використовуваними в будівництві. Mapeflex AC4 наноситься на все пористі поверхні типу бетону, дерева, азбестоцементу, гіпсу, штукатурки, цегли, спіненого цементу, природного каменю та ін. Матеріал має гарну адгезію, навіть якщо поверхня волога (але не мокра).

Технічні характеристики:

Консистенція: паста

Колір: сірий або білий

Рекомендована температура нанесення: від + 5 ° С до + 40 ° С

Час плівкоутворення: 10-15 хвилин

Остаточне схоплювання: 3-5 мм / день

Відносне подовження при розриві: 500%

Витрата: залежить від розміру шва

Упаковка: випускається в 310 мл картриджах

Ціна: 157 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net