visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Дюбель Koelner

    Призначений для кріплення в бетон, керамічну повнотілу цеглу, пористий бетон, клінкерну цеглу і натуральний камінь. Поставляється в комплекті зі сталевим гвоздеподібним шурупом (хрестоподібним шліцом), шліц якого дозволяє демонтувати деталь, яку закріплюють без порушення зовнішнього вигляду кріплення. 

    При монтажі свердлиться отвір глибше довжини дюбеля на кілька міліметрів, після чого в нього поміщається дюбель на повну глибину і забивається молотком металева частина дюбеля. Одне з головних переваг - швидкість монтажу, при використанні дюбель–цвяха, який забивається, оскільки при монтажі слід тільки забити дюбель в цвях, не угвинчуючи його.

Цвях з посиленим капелюшком, а також є торцевий підйом, що захищає шліц від удару молотка, тому що в подальшому можливий демонтаж

Ціна вказана за упаковку. Одна пачка 6*60 = 100 шт, 6*40 = 200 шт.

Дюбель:
Вартість за шт.
Ціна: 200 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net