visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Плінтус Дубовий

Плінтус з масиву дуба не підвладний часу. Він відноситься до класу найміцніших і надійних, прекрасно витримує будь-які механічні дії. Деревина дуба має максимальну довговічність в порівнянні з іншими породами. Дубовий масив навіть при мінімальній товщині виглядає солідно. Особливо популярні вигнуті Плінтуси для обрамлення колон і округлих виступів. Купити дубовий плінтус у Львові за низькими цінами ви можете в нашому магазині. В асортименті представлені варіанти різних форм і відтінків від вітчизняних виробників. Плінтус виготовляється з масиву дуба, без відбору по розпилу, допускається перепад за кольором на півтону. Розміри: від 1,5 – 2,2 м. 

 

Купити плінтус з дуба, значить зробити правильний вибір. Це міцний, надійний і довговічний продукт. Він, безсумнівно, прослужить довше аналогів, забезпечуючи гарний зовнішній вигляд і підтримуючи затишок.

Замовляючи дубовий плінтус з масиву в магазині Салон Паркету(Львів), не важливо, з фарбуванням або без обробки, ви економите свої гроші, час і нерви!

Телефонуйте і замовляйте, ми завжди на зв'язку!

Розмір плінтуса:
Вартість за М погонний
Ціна: 100 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net