Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Плінтус Дубовий

Плінтус з масиву дуба не підвладний часу. Він відноситься до класу найміцніших і надійних, прекрасно витримує будь-які механічні дії. Деревина дуба має максимальну довговічність в порівнянні з іншими породами. Дубовий масив навіть при мінімальній товщині виглядає солідно. Особливо популярні вигнуті Плінтуси для обрамлення колон і округлих виступів. Купити дубовий плінтус у Львові за низькими цінами ви можете в нашому магазині. В асортименті представлені варіанти різних форм і відтінків від вітчизняних виробників. Плінтус виготовляється з масиву дуба, без відбору по розпилу, допускається перепад за кольором на півтону. Розміри: від 1,5 – 2,2 м. 

 

Купити плінтус з дуба, значить зробити правильний вибір. Це міцний, надійний і довговічний продукт. Він, безсумнівно, прослужить довше аналогів, забезпечуючи гарний зовнішній вигляд і підтримуючи затишок.

Замовляючи дубовий плінтус з масиву в магазині Салон Паркету(Львів), не важливо, з фарбуванням або без обробки, ви економите свої гроші, час і нерви!

Телефонуйте і замовляйте, ми завжди на зв'язку!

Розмір плінтуса:
Вартість за М погонний
Стара ціна: 50 грн.
Ціна: 45 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net