visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

КОНЦЕНТРАТ ДЛЯ ПРИБИРАННЯ WISCH FIX

Ефективний концентрат для вологого прибирання. Підходить для будь-яких типів підлогових покриттів з дерева, ламінату, лінолеуму, плитки та керамограніту. Особливо незамінний для догляду за паркетом, покритим маслом. Не залишає після себе застиглої плівки, смуг і слідів.

Економічність — одна з головних переваг засобу для прибирання OSMO WISCH FIX. На літр води досить розчинити один ковпачок концентрату.

Osmo Wisch Fix простий у застосуванні. З ним ви легко видалите навіть складні плями від соку, молока, коли, пива, вина, кави та інших побутових забруднень. На відміну від звичайних миючих засобів, Osmo wisch fix містить у складі масло кокоса, зволожує і живить дерево, не вимиваючи з нього, натуральних корисних речовин і масел. При регулярному застосуванні дерев'яні поверхні стають легкими в догляді і набувають антиковзкі властивості.

Ціна: 860 грн.
Вага: 1 Кг
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net