visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Шпаклівка Bona Mix&Fill 5л

    Mix & Fill - сполучна речовина на водній основі, призначене для змішування з шліфувальною пилом для одержання шпаклівки необхідного кольору і консистенції. Mix & Fill використовується для заповнення швів, тріщин та інших незначних дефектів на дерев'яних підлогах до 2 мм в ширину. Продукт сумісний з усіма лаками і маслами фірми Bona.

    Перед заповненням швів, тріщин та ін. Переконайтеся, що поверхня чиста, суха. Підлога  повинна бути відшліфована. Остаточна шліфовка повинна проводитися абразивом із зернистістю 100-120. Пил від остаточної шліфовки повинен бути збережений для замішування шпаклівки. Під час нанесення і висихання температура в приміщенні і продукту не повинна бути нижче +13 ° C.

    Mix Fill слід змішати нержавіючим шпателем з пилом від остаточної шліфовки до отримання необхідного кольору і в'язкості. Шпаклівка повинна бути нанесена по всій поверхні підлоги. Широкі шви і тріщини можуть вимагати додаткового нанесення шпаклівки. Зверніть увагу на те, що шпаклівка не підходить для заповнення швів і тріщин шириною більше 2 мм. Час висихання приблизно 20 хвилин, однак час висихання може бути збільшено залежно від глибини заповнення. Після висихання Mix & Fill поверхня підлоги повинна бути знову відшліфована використовуючи абразивний матеріал або систему Bona Scrad із зернистістю 100-120. Підлога може бути покрита будь-яким лаком або маслом фірми Bona.

 

  • Тип продукту: акрилатна дисперсія.
  • Співвідношення суміші: змішати до стану "каші".
  • Час висихання: час до початку шліфування близько 20 хвилин в залежності від ширини і глибини заповнення. *
  • Застосовувані інструменти: нержавіючий шпатель.
  • Витрата продукту: приблизно 1 літр на 10 м.кв. в залежності від глибини і ширини заповнення.
  • Безпека продукту: не класифікується.
  • Частка: протерти інструмент від залишкового матеріалу, очищати з мінімальною кількістю води. Висушений матеріал може бути видалений механічно або за допомогою води.
  • Термін зберігання: 1 рік з дати виробництва в закритій заводській упаковці. Берегти від морозу.
  • Зберігання / транспортування: температура не повинна опускатися нижче + 5 ° С або перевищувати + 25 ° C при зберіганні і транспортуванні.
  • Утилізація: висохлі залишки утилізуються звичайним чином, як будівельне сміття. Рідкі матеріали не слід зливати в каналізацію.

Вартість за шт.
Ціна: 2 700 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net