Шпаклівка Bona Mix&Fill

Mix & Fill - сполучна речовина на водній основі, призначене для змішування з шліфувальною пилом для одержання шпаклівки необхідного кольору і консистенції. Mix & Fill використовується для заповнення швів, тріщин та інших незначних дефектів на дерев'яних підлогах до 2 мм в ширину. Продукт сумісний з усіма лаками і маслами фірми Bona.

 

 Перед заповненням швів, тріщин та ін. Переконайтеся, що поверхня чиста, суха. Пол повинен бути відшліфований. Остаточна шліфовка повинна проводитися абразивом із зернистістю 100-120. Пил від остаточної шліфовки повинна бути збережена для замішування шпаклівки. Під час нанесення і сушіння температура в приміщенні і продукту не повинна бути нижче +13 ° C.

 

 Примітка: ретельно струснути перед використанням.

 

Mix Fill слід змішати нержавіючим шпателем з пилом від остаточної шліфовки до отримання необхідного кольору і в'язкості. Шпаклівка повинна бути нанесена по всій поверхні підлоги. Широкі шви і тріщини можуть вимагати додаткового нанесення шпаклівки. Зверніть увагу на те, що шпаклівка не підходить для заповнення швів і тріщин шириною більше 2 мм. Час висихання приблизно 20 хвилин, однак час висихання може бути збільшено залежно від глибини заповнення. Після висихання Mix & Fill поверхня підлоги повинна бути знову відшліфована використовуючи абразивний матеріал або систему Bona Scrad із зернистістю 100-120. Пол може бути покритий будь-яким лаком або маслом фірми Bona.

 

Тип продукту: акрилатна дисперсія.

Співвідношення суміші: змішати до стану "каші".

Час висихання: час до початку шліфування близько 20 хвилин в залежності від ширини і глибини заповнення. *

Застосовувані інструменти: нержавіючий шпатель.

Витрата продукту: приблизно 1 літр на 10 м.кв. в залежності від глибини і ширини заповнення.

Безпека продукту: не класифікується.

Частка: протерти інструмент від залишкового матеріалу, очищати з мінімальною кількістю води. Висушений матеріал може бути видалений механічно або за допомогою води.

Термін зберігання: 1 рік з дати виробництва в закритій заводській упаковці. Берегти від морозу.

Зберігання / транспортування: температура не повинна опускатися нижче + 5 ° С або перевищувати + 25 ° C при зберіганні і транспортуванні.

Утилізація: висохлі залишки утилізуються звичайним чином, як будівельне сміття. Рідкі матеріали не слід зливати в каналізацію.

 

Стара ціна: 1 200 грн.
Ціна: 1 150 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net