Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Універсальне кольорове масло OSMO Dekorwachs Intensive Töne

Універсальне кольорове масло OSMO Dekorwachs Intensive Töne - 10 яскравих відтінків кольорових олій серії інтенсив створені на основі натуральних олій і восків. Ідеально підходять для деревини для внутрішніх робіт: стін, стель, дверей, плінтусів, декоративних балок, виробів з клеєної деревини і ДСП. Особливо рекомендовані для фарбування меблів і дитячих іграшок. Залишає пори деревини відкритими.

 

Варто відзначити, що при нанесенні в один шар, масло буде прозорим (тобто структура деревини буде добре видно), а при нанесенні у два шари виходить практично непрозоре рівне покриття. На фотографіях кольорів в лівій частині зображений відтінок при одному шарі, у правій — при двох шарах.

 

Кольорові масла Dekorwachs Intensive Tone можна використовувати як в якості самостійного кольорового покриття, так і в якості основи для отримання нових креативних відтінків. Всі кольорові масла серії Dekorwachs можна змішувати між собою. Також їх можна змішувати з безбарвними маслами Hartwachs—Öl Original.

 

Розхід: 1 л на 20 м² (в 1 шар); 1 л на 12 м² (у 2 шари).

Не тріскається, не лущиться, не відшаровується. Стійке до впливу плям від води, вина, пива, коли, кави, чаю, соків, молока (DIN 68861-1 А).

Масло OSMO:
Об'єм:
Ціна: 1 100 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net