visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Універсальне кольорове масло OSMO Dekorwachs Intensive Töne

Універсальне кольорове масло OSMO Dekorwachs Intensive Töne - 10 яскравих відтінків кольорових олій серії інтенсив створені на основі натуральних олій і восків. Ідеально підходять для деревини для внутрішніх робіт: стін, стель, дверей, плінтусів, декоративних балок, виробів з клеєної деревини і ДСП. Особливо рекомендовані для фарбування меблів і дитячих іграшок. Залишає пори деревини відкритими.

 

Варто відзначити, що при нанесенні в один шар, масло буде прозорим (тобто структура деревини буде добре видно), а при нанесенні у два шари виходить практично непрозоре рівне покриття. На фотографіях кольорів в лівій частині зображений відтінок при одному шарі, у правій — при двох шарах.

 

Кольорові масла Dekorwachs Intensive Tone можна використовувати як в якості самостійного кольорового покриття, так і в якості основи для отримання нових креативних відтінків. Всі кольорові масла серії Dekorwachs можна змішувати між собою. Також їх можна змішувати з безбарвними маслами Hartwachs—Öl Original.

 

Розхід: 1 л на 20 м² (в 1 шар); 1 л на 12 м² (у 2 шари).

Не тріскається, не лущиться, не відшаровується. Стійке до впливу плям від води, вина, пива, коли, кави, чаю, соків, молока (DIN 68861-1 А).

Масло OSMO:
Об'єм:
Ціна: 1 600 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net