Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Клей UZIN MK 92 S

UZIN MK 92 s – преміум клей для паркету і масивної дошки будь-якого розміру і будь-яких сортів деревини.

Сфера застосування:
Присутність реакційних смол в поліуретановому клею Uzin MK 92 S, а також відсутність у ньому води сприяють збереженню профілю масивної дошки після застосування. Доведено, що Uzin MK 92 S не сприяє розбуханню незалежно від розміру та сорту паркету.

Особливість:
Клей MK 92 S має пастоподібну консистенцію, яка отримана за допомогою заводського синтезу смоли із затверджувачем. Нульовий відсоток води і розчинника у складі, виключає деформацію обробленого масиву.
Доведено, що поліуретановий клей зберігає вологу в деревині, запобігаючи її висиханню. Також клейова суміш MK 92 S сприяє заповненню нерівностей і тріщин, які часто присутні в підлоговому покритті.
Незважаючи на свій хімічний склад, клей MK 92 S не виділяє шкідливих для людини випаровувань і не дає усадку.

 

Розхід:
Середній обсяг витрат клею MK 92 S становить 1 000-1 200 г/кв. м.

Час висихання:
Через 24 години речовина висихає, що робить можливим шліфування і покриття лаком готового покриття. Остаточне затвердіння відбувається на 3-5 день з моменту застосування клею. Але відповідного показника можна домогтися тільки при дотриманні потрібної температури - + 20 °C.

Умови зберігання:
Готовий клей фасується по 10 кг в білі бляшані ємності. Останні дозволяють Uzin MK 92 S зберігатися протягом одного року. Для цього необхідно підтримувати необхідний температурний режим – + 10-20 °C.

 

Виробник: Uzin (Німеччина).

Стара ціна: 1 900 грн.
Ціна: 1 800 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net