visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Плінтус Сосновий

Доступне рішення для шанувальників атмосфери виключно натуральних матеріалів. Сосна, що пройшла відбір для виробництва характеризується відсутністю сучків, що сприяє її зовнішньої бездоганності, і дефектів у вигляді сколів або отворів. Крім того, серед переваг даного плінтуса цілком демократична ціна.
Завдяки наявності плінтуса з масиву сосни інтер'єр набуває виразність і енергетичну природну наповненість. Він ідеальний для тривалої експлуатації, наділений міцністю, стійкістю до температурних перепадів і вологості, не схильний до зміни вихідних параметрів і деформації.

Цей варіант є найбільш економним: соснові панелі коштують недорого і дуже просто обробляються своїми руками. Втім, м'яка структура є водночас і недоліком: плінтус з сосни вимагає систематичної захисної обробки. Плінтус з хвойної породи дерева, який прослужить вам довгий час, створивши затишок і комфорт у вашому домі. 

Розмір плінтуса:
Вартість за М погонний
Ціна: 80 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net