visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.

Новини про паркет, Паркетна дошка, Ламінат, Плінтус та фанеру

Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Акація, або Робінія, росте в Австралії та Південно-Східній Азії, але є і в Україні. Більш ніж у сімдесяти різних країнах є комерційні плантації, на яких вирощують цю красиву деревину спеціально для її заготівлі.

Розповімо про плюси і мінуси паркету з акації.

 

  • Зовнішній вигляд

   Паркет з акації надзвичайно красивий. Фактура деревини відрізняється великою варіативністю відтінків — від сонячно-жовтого до глибокого коричневого. Малюнок волокон динамічний, загальна гамма — тепла.
   Через виразну фактуру волокон і вузлів паркет з акації виглядає стильно і не може залишитися непоміченим. Дизайнери інтер'єрів люблять включати підлоги з акації у свої проекти, особливо ті, де потрібно створити фокус на підлогах з натурального дерева.
Підлога з акації виглядає і сприймається як екзотична, а з часом це враження тільки посилюється.

 

  • Міцність і довговічність

   Акація відноситься до надтвердих порід. Твердість деревини акації по Бринеллю-7,1, що майже вдвічі більше, ніж у дубової (3,8). За шкалою Янка цей показник — 2220.
   Через високу твердість, підлоги з акації менше схильні до зносу, на них не залишається подряпин і вм'ятин. Паркет з акації можна укладати в дитячих кімнатах, офісах і квартирах власників домашніх тварин.
«Термін придатності» паркету з акації — від 50 до 100 років.
   Деревина акації не схильна до гниття і цвілі, що містяться в ній смол, тому паркет з неї встановлюють навіть на кухнях, де вологість зазвичай вище, ніж в інших кімнатах.

 

  • Співвідношення ціни та якості

   При високій міцності і красі акацієва деревина на світовому ринку дешевше, ніж інші екзотичні породи, тому що це дерево швидко росте. До десяти років акація додає по одному-двом метри на рік, а потім вдвічі уповільнює своє зростання. Виготовлення підлогових покриттів з акації вважається екологічним, т. к. вирубки дерев добре контролюють, а відходів від виробництва залишається небагато.

  • Мінус

    Акація — невисоке дерево, тому довжина дошки з неї зазвичай не перевищує 1,2 метра. Зазвичай масивні дошки з акації не довше метра, тому що в цій деревині часто зустрічаються сучки та інші неприпустимі дефекти. Якщо вам потрібні довгі дошки, подивіться в сторону паркету з інших порід.
    Якщо ви любите рівний відтінок підлоги, без строкатості та контрастів, паркет з акації не для вас.
Підлога з акації дуже стабільна, але, як і у випадку з екзотичними породами, потрібно підтримувати стабільний рівень вологості під час опалювального сезону, щоб дошки не пересохли та не деформувалися.

  • Варіанти

    З акації роблять масивну, паркетну та інженерну дошку, штучний і модульний паркет. Елементи з акації включають в композиції художнього паркету. Масивний паркет з акації найміцніший і довговічний. Такий паркет коштує дорожче дубового, але і перевершує його за візуальними й експлуатаційними якостями. 

  • Догляд

    Догляд за паркетом з акації не викликає труднощів. Масивну і паркетну дошку на виробництві покривають лаком, який захищає деревину від забруднення. Для догляду досить регулярно проводити вологе прибирання і своєчасно видаляти забруднення на зразок пролитого вина або слідів взуття

Паркет з акаціїПідлога акаціяПаркетна дошка акація