Збираючись оновлювати підлогу , багато людей замислюються про паркеті. Це підлогове покриття вважається найбільш популярним. А чи знаєте ви , що про паркет можна розповісти багато цікавого ? Паркет може бути простим і художнім .

Для простої укладки паркет виготовляється з дерева одного сорту , а малюнок укладання завжди стандартний . Така підлога у міру зносу легко піддається реставрації . Зазвичай для цього затираються щілини , проводиться циклювання паркету і повторне покриття лаком.

Після цього підлогу виглядає як новий. Художній паркет укладається довго , його виготовлення коштує дорожче , однак і виглядає таке покриття більш ефектно.

 

Паркет також має корисні властивості . Наприклад , медики вважають , що ходити по дерев'яному покриттю надзвичайно корисно для здоров'я, особливо якщо робити це босоніж. Адже дерево має позитивну енергетику , воно тепле і екологічне.

Крім того , зовнішній вигляд покриття викликає позитивні емоції , натуральний паркет утихомирює. Фахівці з східним философиям рекомендують правильно вибирати малюнок і фактуру паркету. Щоб у домі завжди панував мир , підлога повинна бути абсолютно гладким , а природний малюнок дерев'яного зрізу приверне в сім'ю гроші.

Тому шліфування паркету повинна проводитися професійно , щоб ніде не залишилося слідів неакуратної роботи .

Корковий паркет - теплий і безшумний

На сьогоднішній день простий паркет з дерева - не єдиний варіант. Надзвичайну популярність придбав корковий паркет. Це підлогове покриття виготовляється з коркового дерева і володіє особливими якостями. Наприклад , паркет з пробки прекрасно заглушає звуки.

Крім того , він теплий , по ньому можна ходити босоніж , не боячись застудитися. Однак малюнок підлоги , покритого таким паркетом досить строкатий , що деякі вважають недоліком.