visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

ЛАК BERGER AQUA-SEAL 2K-PU

ЛАК BERGER AQUA-SEAL 2K-PU - водорозчинний паркетний лак на поліуретановій основі. Він має максимальний ступінь зносостійкості, дуже стійкий до хімічних речовин і рекомендується для паркетних підлог з високим навантаженням. Крім того, він вигідно відрізняється від конкурентів у близькій ціновій категорії


Це професійний двокомпонентний паркетний лак, показники стійкості на стирання у якого є максимальними. Він застосовується для приміщень з великою прохідністю і механічним навантаженням, а також для житлових приміщень, коли клієнту по тим чи іншим причинам потрібен найбільш зносостійкий і міцний професійний лак для паркету. Для визначення його якості були проведені незалежні порівняльні випробування зносостійкості на базі спеціалізованого експертного центру.
Їх результати показали, що паркетний лак Berger Aqua-Seal 2K-PU посів перше місце за таким показником, як зносостійкість з відривом приблизно у 2 рази від двох своїх основних конкурентів, які, втім, показали досить високі результати в порівнянні з іншою групою підданих випробуванням паркетних лаків.

Лак Berger Aqua-Seal 2KPU-відмінний захист від вологи, забруднень і механічного зносу і пошкоджень. На відміну від покриттів іншого типу він створює на поверхні пробки еластичний захисний шар, а не просто просочення. При досить простому догляді лакове покриття ще більш спрощує цей процес.

 

Переваги:

  • Екологічно чистий продукт;
  • Широкий вибір ступенів блиску (від ультра матового до глянцевого);
  • Швидкий час висихання;
  • Виробництво Німеччина;
  • Розхід: 100-120 г / кв м;
  • Час висихання: близько 2 годин.

Ціна: 3 500 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net