Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

ЛАК BERGER AQUA-SEAL 2K-PU

ЛАК BERGER AQUA-SEAL 2K-PU - водорозчинний паркетний лак на поліуретановій основі. Він має максимальний ступінь зносостійкості, дуже стійкий до хімічних речовин і рекомендується для паркетних підлог з високим навантаженням. Крім того, він вигідно відрізняється від конкурентів у близькій ціновій категорії


Це професійний двокомпонентний паркетний лак, показники стійкості на стирання у якого є максимальними. Він застосовується для приміщень з великою прохідністю і механічним навантаженням, а також для житлових приміщень, коли клієнту по тим чи іншим причинам потрібен найбільш зносостійкий і міцний професійний лак для паркету. Для визначення його якості були проведені незалежні порівняльні випробування зносостійкості на базі спеціалізованого експертного центру.
Їх результати показали, що паркетний лак Berger Aqua-Seal 2K-PU посів перше місце за таким показником, як зносостійкість з відривом приблизно у 2 рази від двох своїх основних конкурентів, які, втім, показали досить високі результати в порівнянні з іншою групою підданих випробуванням паркетних лаків.

Лак Berger Aqua-Seal 2KPU-відмінний захист від вологи, забруднень і механічного зносу і пошкоджень. На відміну від покриттів іншого типу він створює на поверхні пробки еластичний захисний шар, а не просто просочення. При досить простому догляді лакове покриття ще більш спрощує цей процес.

 

Переваги:

  • Екологічно чистий продукт;
  • Широкий вибір ступенів блиску (від ультра матового до глянцевого);
  • Швидкий час висихання;
  • Виробництво Німеччина;
  • Розхід: 100-120 г / кв м;
  • Час висихання: близько 2 годин.

Ціна: 3 500 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net