visit this site right here fake rolex More info about rolex replica, More about the author replica watches hop over to this site fake watches, look at these guys replica rolex why not find out more relojes replicas, supply fake rolex websites replica rolex, discover here repliki zegarków try these out replicas de relogios.
Отримати безкоштовну консультацію
 
 
 

Паркет Акація

Акація – одна з найтвердіших і найміцніших порід деревини. Це блискучий природний матеріал із золотистим відливом і кольором від світло – оливкового до червонувато–коричневого. Текстура дрібношарова , волокна хвилясті, річні кільця являють собою темні лінії, які утворюють неповторний текстурний малюнок, схожий на обрис скрипки. Акація добре піддається ручній і механічній обробці, стійка до вологості і дії шкідників. Тому вона користується великим попитом у виробників меблів і декоративних панелей. З акації роблять високохудожні предмети інтер'єру.

Акація відноситься до надтвердих порід, її твердість по Брінеллю досягає 7.1. Робочі характеристики готових виробів залежать і від фабричного покриття. Лак утворює на поверхні надійну захисну плівку. Просочення маслом залишає пори деревини відкритими і захищає її зсередини.

Товщина:
Розмір Паркету:
Вартість за м²
Ціна: 700 грн.
Кількість:
Copyright www.maxx-marketing.net